משרד: 052-460-1221
| נייד:052-460-1221

השארת הודעה מהירה

  ציוד למחלבות

  המחלבות הן חלק בלתי נפרד מחיינו. בזכותן אנחנו יכולים ליהנות ממוצרי חלב מגוונים הכוללים חמאה, שמנת, גבינות קוטג' וכמובן החלב עצמו שאנו נהנים להוסיף לקפה שלנו בבוקר. אך המחלבות לא היו יכולות לתפקד אלמלא ציוד למחלבות שנועד לעזור להם לייצר את מוצרי החלב המשובחים ביותר ולהעביר אותם לרשתות המזון ולצרכנים.  

  סוגי ציוד למחלבות

  אלה כמה סוגים של ציוד למחלבות שנועד לעזור לעובדי המחלבות להעביר בבטחה את החלב, לעבד אותו ולייצר ממנו מצרי חלב כמו יוגורט או גבינה:

  • מכונות אריזה – אחת המכונות החשובות ביותר הן מכונות המבצעות באופן אוטומטי את מילוי החלב ומוצריו ואריזתם (כולל סגירת גביעים). את המכונה ניתן להתאים לסמיכות המזון. לדוגמה, מילוי קרטונים בחמאה הסמיכה אינו דומה למזיגת החלב לתוך הקרטון.
  • מכונת עיבוד מזון – מכונה שנועדה לעבד מזון נוזלי כמו חלב ולספק קווי ייצור למוצרי מזון כמו יוגורט. המכונה המשוכללת כוללת גם סטריליזציה ופסטור של מוצרי החלב השונים.
  • מיכלי קירור – כדי להעביר את החלב ממקום אחד למשנהו יש צורך לשמור על הטמפרטורה הקבוע שלו. משום כך, הרפתנים מוזגים את החלב לתוך מיכלים מיוחדים העשויים ממתכת של אל-פלד שכולל גם מערכת קירור משוכללת.
  • מערכת בקרה – מערכת הבקרה במחלבות נועדה להתריע במצבים קיצוניים וכן להצביע על מצב החלב במיכל חלב מסוים. לדוגמה, מערכת זו יכולה לציין איזה צינור מחובר למיכל (צינור חלב, צינור של משאבת שטיפה או צינור ממטרות), או מהו מצב המיכל: המיכל נמצא בשטיפה או האם יש תקלת חשמל כלשהי במיכל.
  • מכונות תלויות מטרה – ישנן מכונות המיועדות לייצור של מוצר מסוים כמון גבינה או חמאה, והן כוללות את הטכנולוגיה המתאימה לכך.

  נ.א אספקת שירותים לרפתות ציוד למחלבות – כל הציוד הדרוש

  נ.א אספקת שירותים לרפתות מספקת ציוד עבור מחלבות בארץ במטרה לאפשר את פעילותה התקינה של כל רפת ולספק חלב איכותי לתושבי ישראל. לחברה ניסיון רב באספקת ציוד למחלבות הכולל צ'ילרים, מיכלי חלב, מערכות חימום מים וכדומה. נ.א אספקת שירותים לרפתות היא נציגתה הבלעדית בארץ של חברת Mueller העולמית. Mueller מספקת מיכלי חלב חדשים ומשומשים ומציבה אותם ברפתות בארץ, ומפתחת מערכות במטרה לבקר את תהליך ייצור החלב הכולל אחסון, שטיפה וקירור.

  ציוד למחלבות

  מאמרים נוספים

  קידום אתרים לעסקים קידום אתרים לעסקים