משרד: 052-460-1221
| נייד:052-460-1221

השארת הודעה מהירה

  מכונת חליבה

  החלב הוא אחד ממוצרי המזון המבוקשים ביותר בישראל. ישראלים רבים אינם פותחים את הבוקר ללא כוס קפה מרעננת בחלב. אבל כיצד ניתן לייצר כמויות גדולות של חלב שיספיקו לכל התושבים בזמן קצר? לשם כך קיימת מכונת חליבה שיכולה לבצע את התהליך באופן אוטומטי. אם בעבר היה צורך לחלוב כל פרה באופן ידני, כיום ניתן להשתמש בטכנולוגיה החדישה כדי לחלוב מספר בהמות רב יותר באופן אוטומטי בזמן קצר.

  סוגי מכונת חליבה

  קיימים סוגים שונים של מכונות חליבה ואלה כמה מהן. כאשר בוחרים מכונת חליבה, חשוב להתאים אותה לסוג והגודל של הבהמה:

  • מכונת חליבה רגילה – מתקן פשוט יחסית לחליבה הכולל מכשירי ואקום פעימה שיש צורך להתקין על עטיני הבהמות לצורך שאיבת החלב ולאחר מכן להסירם.
  • מכונה אוטומטית – מכונה המאפשרת חליבה רובוטית ללא התערבותו של האדם. הבהמה ניגשת למכונה בעצמה כאשר היא מרגישה צורך להיחלב. כדי לאפשר חליבה אוטומטית, המכונה צריכה לכלול את הדברים הבאים: מערכת חומרה ותוכנה שניתן לפקח עליה, מערכת אוטומטית שתקבע אם הבהמה יכולה להיחלב, מערכת המנקה את פטמות הבהמה, מערכת התרעה המספקת מידע על ביצוע פעולה מסוימת כמו חליבה, ניקוי או קירור החלב.
  • מכונת חליבה לצנצנת – מכונה הכוללת צנצנת שלתוכה זורם החלב במהלך החליבה. חלב זה יועבר לאחר מכן מכלי איסוף.
  • מכונה לכד – החלב שעובר במכונת חליבה זו מגיע ישירות לכלי קיבול ולאחר מכן מעבירים אותו לכלי איסוף לצורך ביצוע תהליכים כמו פיסטור או הפרדת השומן מהחלב כדי להבדיל בין החלב שממנו ייצרו חמאה או שמנת לבין החלב שישמש לשתייה.
  • מכונה נפרדת – מכונה המפרידה באופן אוטומטי בין האוויר לחלב במהלך החליבה.

  נ.א אספקת שירותים לרפתות בע"מ – מכונת חליבה

  חברת נ.א אספקת שירותים לרפתות בע"מ מספקת ציוד לרפתות ולמחלבות בארץ הכולל מיכלי חלב, מיכלי קירור או מיכלים לחימום מים. החברה היא הנציגה בישראל של חברת Mueller העולמית המייצרת כלים מיוחדים עבור הרפתנים ועוסקת במחקר מעמיק לשיפור הכלים שהיא מייצרת. שתי החברות עובדות בשיתוף פעולה במטרה לספק לעובדי הרפת את הכלים הטובים והמשוכללים ביותר ולהקל עליהם את העבודה ברפתות. מעבר לכך, נ.א אספקת שירותים לרפתות עוברת הכשרות תמידיות כדי להתעדכן בטכנולוגיה שרק הולכת ומתפתחת ברבות השנים.

  מכונת חליבה

  מאמרים נוספים

  קידום אתרים לעסקים קידום אתרים לעסקים