משרד: 052-460-1221
| נייד:052-460-1221

השארת הודעה מהירה

  מכון חליבה

  בעבר הרחוק היו קמים העובדים בשעות המוקדמות של הבוקר כדי לחלוב את הפרות באופן ידני. הטכנולוגיה בימינו מאפשרת לפתרונות טכניים כמו מכון חליבה להקל על העובדים ועל בעלי החיים ולחלוב מספר רב של בהמות כמו פרות, עיזים או כבשים. הרעיון מאחורי מכון החליבה הוא ליצור בעזרת מכשירים פעימות ואקום על עטיני הפרות או בהמות אחרות, אשר שואבים את החלב ומדמים את הפעולה של החליבה באמצעות הידיים.

  דברים שכדאי לדעת על מכון חליבה

  מכוני חליבה הם המצאות טכנולוגיות משוכללות שכל רפת מודרנית בארץ ובעולם גאה לכלול בין שורותיה. אלה כמה דברים שמומלץ לדעת על חליבה ומכוני חליבה:

  • תהליך החליבה – מכון חליבה הוא חלק בלתי נפרד של תהליך החליבה הכולל אסיפה של הפרות אל תוך המחלוב, ניקוי עטיני הפרות, פיקוח על התקנת המכשירים על העטינים של הפרות, מהלך החליבה, ניתוק הפרות מהמכשירים והוצאתן מהמחלוב.
  • מתי חולבים את הפרות – את הפרות יש צורך לחלוב פעמיים או שלוש פעמים ביום בשעות קבועות. עובדי הרפת מסכמים ביניהם על השעות שבהן הם יחלבו את הפרות באופן קבוע.
  • יתרונות מכון החליבה האוטומטי – למכון חליבה זה יתרונות רבים. מעבר לכך שהוא מאפשר לחלוב כמויות גדולות של חלב לצורך ייצור, המכון כולל מערכות כמו מערכת ניקוי אוטומטית המנקה את מכונת החליבה במרווח שבין חליבה אחת לאחרת.
  • רפתות רובוטיות – מכון חליבה משוכלל זה מסוגל לחלוב את הפרה ברגע שהיא מוכנה לכך – בין אם היא התרגלה להיחלב בשעה מסוימת ובין אם עטיני התמלאו בחלב, והיא מרגישה בצורך להיחלב. הרפת הרובוטית מספקת גם נתונים לרפתן כמו השעה שבה הפרה נמצאת בתקופת הייחום.

  נ.א אספקת שירותים לרפתות בע"מ מכון חליבה – הפתרון לרפתנים

  נ.א אספקת שירותים לרפתות בע"מ היא חברה המספקת ציוד לרפתות ולמחלבות בארץ כדוגמת מיכלי חלב, מיכלי קירור (צ'ילרים) או מערכות לחימום מים. הצוות של החברה עובר הכשרות באופן תמידי כדי להתמקצע תמידית ולספק את הציוד המשוכלל ביותר עבור הלקוח. נ.א אספקת שירותים לרפתות היא הנציגה של החברה העולמית Mueller המייצרת מיכלי חלב המשוווקים בארץ ובעולם, ועוסקת במחקר ובפיתוח כדי לשפר את הבקרה הנחוצה על תהליכים כמו אחסון, קירור ושטיפה של המיכלים.

  מכון חליבה

  מאמרים נוספים

  קידום אתרים לעסקים קידום אתרים לעסקים