משרד: 052-460-1221
| נייד:052-460-1221

השארת הודעה מהירה

  מיכלי חלב משומשים

  אנחנו שותים כוס חלב מרעננת בבוקר מבלי לחשוב על התהליך שעובר החלב לפני שהוא מגיע אלינו. למעשה, לפריטים כמו מיכלי חלב משומשים יש תפקיד חשוב בהגעתו של החלב אלינו. מחלבות רבות בוחרות לחסוך בכסף ולרכוש מיכלים יד שנייה במצב טוב, אשר יכולים להיות להם לעזר בדיוק כמו מיכלים חדשים. המיכלים משמשים להעברת החלב ממקום אחד למשנהו ולשמור שלא ייגרם לו נזק.

  יתרונות מיכלי חלב משומשים

  מיכלי החלב הם כלי קיבול טוב המשמש את הרפתות והמחלבות במקרים שבהם יש צורך להעביר את החלב ועוד. אלה כמה מבין היתרונות הבולטים של מיכלים אלה:

  • שמירה על טמפרטורה – כאשר מעבירים את החלב ממקום אחד לאחר חשוב לשמור על טמפרטורה קבועה. אין זה משנה אם בחוץ שורר חום כבד או מזג אוויר סוער, על החלב להישמר במידת החום הרצויה כדי למנוע את החמצתו.
  • תהליך הפסטור – בתהליך הפסטור (נקרא על שם המדען שגילה אותו, לואי פסטר), מחממים את החלב המגיע מהחליבה בטמפרטורה של כ-73 מעלות צלסיוס במטרה להרוג את החיידקים המזיקים שהגיעו לחלב עם החליבה. לאחר תהליך הפסטור יש צורך במיכלי קירור כדי לצנן את החלב לטמפרטורה של 4 מעלות צלסיוס. בטמפרטורה זו החיידקים ששרדו את תהליך הפסטור לא יוכלו להתרבות או להתפתח.
  • בקרה על החלב – מיכלי חלב משומשים משוכללים כוללים גם מערכת בקרה על החלב. המערכת מאפשרת לרפתנים ולחלבנים לקבל מידע חיוני על החלב ולעקוב אחר המצב הנוכחי של המיכל, כמו האם המיכל נמצא במצב של שטיפה או האם מחובר אליו צינור כלשהו.

  נ.א אספקת שירותים לרפתות – מספקים מיכלי חלב משומשים

  נ.א אספקת שירותים לרפתות בע"מ היא חברה המספקת מיכלי חלב משומשים כמו גם צ'ילרים או מערכות חימום למים לרפתות ולמחלבות. כדי לשפר את שירותיה ואת התמחותה בתחום, החברה עוברת הכשרות בארץ ובעולם באופן תמידי כדי לספק את הציוד המשוכלל ביותר עבור כל לקוחותיה. נ.א אספקת שירותים לרפתות היא נציגתה הבלעדית של החברה העולמית Mueller העוסקת בייצור מיכלי חלב ומתמחה גם במחקר לשיפור מוצריה ומערכות שנועדו לצורך בקרה, שטיפה או אחסון של המיכלים. באמצעות חברה זו, מייבאת החברה הישראלית את מיכלי החלב החדשניים ביותר לארץ.

  מיכלי חלב משומשים

  מאמרים נוספים

  קידום אתרים לעסקים קידום אתרים לעסקים