משרד: 052-460-1221
| נייד:052-460-1221

השארת הודעה מהירה

  מיכלי חלב למכירה

  כדי שהחלב יעבור בבטחה מעטיני הפרה לכוס שלנו, יש צורך בתהליך ארוך של איסוף החלב, פסטור, הפרדה בין השומן לחלב הרזה ומזיגתו לקרטונים. משום כך, רפתות ומחלבות מחפשות מדי פעם מיכלי חלב למכירה כדי לרענן את ציוד החליבה שיש להן, להתעדכן בנעשה בשוק ולרכוש ציוד משוכלל יותר. לעתים משתלם אף לרכוש מיכלי חלב משומשים יד שניה במצב טוב כדי לחסוך בעלויות.

  תפקידם של מיכלי חלב למכירה

  רפתנים ומחלבות משקיעים ברכישת מיכלי חלב ולא בכדי. למיכלי החלב תפקידים משמעותיים בייצור החלב והעברתו לרשתות המזון. אלה כמה מבין התפקידים המשמעותיים של מיכלי חלב למכירה:

  • איסוף החלב – בתהליכים השונים שעובר החלב יש צורך באיסופו ובהעברתו ממקום אחד למשנהו. האיסוף הראשוני מתבצע לאחר החליבה עצמה, ובשלבים מאוחרים יותר עובר החלב פסטור, הפרדה בין שומני החלב לחלב הרזה ומזיגת החלב לקרטונים.
  • פסטור החלב – למיכלי החלב יש חלק חשוב בתהליך שלפני ואחרי הפסטור. הפסטור הוא למעשה חימום החלב לטמפרטורה גבוהה (כ-73 מעלות צלסיוס) במטרה להשמיד את החיידקים המזיקים לבריאות האדם. לפני הפסטור מעבירים את החלב במיכלים אל מכונה מיוחדת המבצעת תהליך זה ולאחר הפסטור יש צורך להכניס את החלב למיכלי קירור.
  • מיכלי קירור חלב – מיכלי חלב למכירה עשויים בדרך כלל מפלדת אל-חלד במטרה לשמור על איכות החלב. מערכת הקירור המשוכללת מאפשרת שמירה על טמפרטורת חלב קבועה גם ביום חם במיוחד בחוץ. כמות הליטרים שמיכל אחד יכול להכין משתנה בהתאם לגודל המיכל. ישנם מיכלים קטנים שמסוגלים להכיל כ-100 ליטרים ואחרים יכולים להכיל אף 8000 ליטרים.

  נ.א אספקת שירותים לרפתות – המקום מיכלי חלב למכירה

  נ.א אספקת שירותים לרפתות בע"מ היא חברה הבאה להקל על עבודתם של הרפתנים ברחבי הארץ תוך אספקת ציוד משוכלל ואיכותי לרפתות כמו צ'ילרים, מיכלי חלב, מערכות קירור או מערכות לחימום מים וכן חלקי חילוף למיכלים כשמתעורר הצורך. נ.א אספקת שירותים לרפתות היא הנציגה היחידה בארץ של החברה עולמית Mueller המייצרת מיכלי חלב לרפתות בארץ ובעולם. Mueller עורכת מחקרים במטרה לשפר את המערכות האחראיות על מיכלי החלב מבחינת איסוף החלב, שטיפת המיכילים ובקרה על התהליך של קירור החלב.

  מיכלי חלב למכירה

  מאמרים נוספים

  קידום אתרים לעסקים קידום אתרים לעסקים